Titles you rated
- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0