Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0