Movies
Ratings
375
DangalRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0