Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 1.0
PastaRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5