Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0- Let’s Leaven!Rated ★ 4.0
 - SamsaraRated ★ 4.0
 - Oink OinkRated ★ 3.0
 
Johnny ExpressRated ★ 4.5- SeasonsRated ★ 4.5
 
Knives OutRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
The InvasionRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 2.5
ContactRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5