Series
Ratings
142
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5