Movies
Ratings
302
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
The Twister: Caught in the StormRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dareyori mo Tsuyoku DakishimeteRated ★ 3.0
Hell's GardenRated ★ 3.0- Honey Lemon SodaRated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0