Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 1.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5