Movies
Ratings
32
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Stonehearst AsylumRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5