Movies
Ratings
920
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Last MileRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
The King's ManRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 0.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5