Movies
Ratings
165 Brokeback MountainRated ★ 4.5 Brokeback MountainRated ★ 4.5
 ShortbusRated ★ 3.5 ShortbusRated ★ 3.5
 ExitRated ★ 4.0 ExitRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
 Begin AgainRated ★ 4.0 Begin AgainRated ★ 4.0
 The Legend of 1900Rated ★ 4.5 The Legend of 1900Rated ★ 4.5
 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 4.5 3 IdiotsRated ★ 4.5
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
 The MatrixRated ★ 5.0 The MatrixRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 4.0 Spirited AwayRated ★ 4.0
 The Dark KnightRated ★ 4.0 The Dark KnightRated ★ 4.0
 InceptionRated ★ 4.5 InceptionRated ★ 4.5
 Captain MarvelRated ★ 4.0 Captain MarvelRated ★ 4.0