Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
NavilleraRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5- The LoverRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.5