Titles you rated
The Front LineRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5