Movies
Ratings
121
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Miss CongenialityRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 1.0
The ValetRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0