Movies
Ratings
472
Good NewsRated ★ 4.0
Hope FrozenRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
The Town of HeadcountsRated ★ 3.0
Hell's GardenRated ★ 3.5
Baby AssassinsRated ★ 4.0
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.0
ManokRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Hijra in BetweenRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 4.0
Bento HarassmentRated ★ 3.5
Too Young To Die!Rated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The First Girl I LoveRated ★ 1.0