Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5