Series
Ratings
68
Warm and CozyRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0