Series
Ratings
11
JTBC LectureRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5