Titles you rated
RinguRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Eye in the SkyRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0- The MasterRated ★ 4.0
Observe and ReportRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0