Movies
Ratings
717
BugoniaRated ★ 3.5
Water LiliesRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Feels Good ManRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
AfireRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
GraceRated ★ 4.5
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5