Movies
Ratings
88
The PianistRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Due DateRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0