Movies
Ratings
339
You Don't Know JackRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 4.0