Movies
Ratings
139
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0