Movies
Ratings
659
Captain MarvelRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5