Series
Ratings
17
Band of BrothersRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0