Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5