Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0