Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 3.5