Movies
Ratings
369
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
HalRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5