Movies
Ratings
74
As OneRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 1.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5