Titles you rated
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5