Movies
Ratings
203
R-PointRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Tokyo Gore PoliceRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Kabukicho Love HotelRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 3.0
Young Adult MattersRated ★ 0.5
High TensionRated ★ 4.0
To the BoneRated ★ 2.0
ThirteenRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 1.0
MartyrsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5