Movies
Ratings
20
Black SwanRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0