Series
Ratings
47
SKY CastleRated ★ 4.5
WATCHERRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0