Series
Ratings
23
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Phantom Singer 2Rated ★ 3.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5