Movies
Ratings
478
La lunaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0