Series
Ratings
22- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0