Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0