Titles you rated
Tone-Deaf ClinicRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0