Movies
Ratings
246
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 3.0
Painted SkinRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0