Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 2.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0