Movies
Ratings
101
SpyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0