Titles you rated
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.0
- UsavichRated ★ 3.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
- マッサンRated ★ 3.0
Senryokugai SosakanRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.5- Humanoid Monster, BemRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0