Series
Ratings
36- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5