Movies
Ratings
1188
Black MoneyRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5