Series
Ratings
29- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.0
 
Downton Abbey Season 4Rated ★ 3.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 1.0- Honey and CloverRated ★ 3.5
 
Nobunaga ConcertoRated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
Blue Spring RideRated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
 
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
 - In the FleshRated ★ 5.0
 
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- 유한클럽Rated ★ 0.5
 
HannibalRated ★ 2.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5