Movies
Ratings
1037
Journey to ItalyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
L'AtalanteRated ★ 3.5- GaribongRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
42nd StreetRated ★ 3.5
Gloaming in LuomuRated ★ 3.5
Without PermissionRated ★ 4.0
If on a Winter′s NightRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
The OrphanRated ★ 4.5
HugoRated ★ 3.5
MRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 2.5
The Birth of a NationRated ★ 3.5- Hold me tightRated ★ 4.0
- FlowersRated ★ 3.0