Titles you rated
Den of ThievesRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0