Movies
Ratings
16
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
BirthdayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0