Series
Ratings
169 The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5 The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
 Violet EvergardenRated ★ 4.5 Violet EvergardenRated ★ 4.5
 How to Get Away with MurderRated ★ 3.5 How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
 How to Get Away with MurderRated ★ 3.5 How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
 Beastars Season 1Rated ★ 3.0 Beastars Season 1Rated ★ 3.0
 The Queen's GambitRated ★ 5.0 The Queen's GambitRated ★ 5.0
 Jujutsu KaisenRated ★ 4.5 Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
 Criminal MindsRated ★ 3.5 Criminal MindsRated ★ 3.5
 Criminal MindsRated ★ 4.5 Criminal MindsRated ★ 4.5
 Criminal MindsRated ★ 4.5 Criminal MindsRated ★ 4.5
 Criminal MindsRated ★ 4.5 Criminal MindsRated ★ 4.5
 SPEC: ShouRated ★ 3.0 SPEC: ShouRated ★ 3.0
 SPEC: ZeroRated ★ 3.0 SPEC: ZeroRated ★ 3.0
 Kiss that KillsRated ★ 4.0 Kiss that KillsRated ★ 4.0
- 임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 3.5
 Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.0 Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.0
 The Promised NeverlandRated ★ 3.5 The Promised NeverlandRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
 Demon SlayerRated ★ 4.5 Demon SlayerRated ★ 4.5